ŞİRKET

Soytex, dünya çapında üreticilerden protein içerikli karma yem maddelerini Türkiye tüketicilerine getirmektedir.

Soytex, 3 ana sektörde faaliyet göstermektedir: yağlı tohumları, tahıllar, balık ürünleri.

Ürünlerimiz, dünya kalite standartlarına uygun, ISO 9001: 2000 sertifikaların sahiptir.

Başarımız, titizlikle yönetilen bilanço, etkin ortaklıklar ve müşteri taleplerinin-ihtiyaçlarının derinliklerine-detayına inme anlayışına dayanmaktadır.

Sektördeki en üretken ve girişimci ortaklıkları ile birlikte işbirliğimizi sürdürmüş olup, iş ortaklarımız büyürse biz de büyürüz inancıyla işimizin prensipleri koyuyoruz.

Temel amacımız bilgi ve tecrübelerimizi, mümkün olan her yerde en yararlı stratejik ortaklıklar kurarak paylaşmak ve geliştirmek ve bu amaçla güçlerimizi birleştirmeye konsantre olmaktır. Ortaklarımız, Kakhovka Protein Agro, adlı Ukrayna'nın en büyük soya işleme kompleksi olan şirketidir; ayrıca Glencore adlı, Fas ve Moritanya’dan en büyük balık unu tedarikçileri olarak bilinen dünyanın en büyük şirketlerinden biridir.

Şirketimiz, brokerlik, tam evraklandırılmış anlaşmalar, emniyetli taşımacılık, tam uzmanlık önerilerine kadar eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Borsa ticaretinde uzman olan ve tarımsal hayvanların beslenmelerinde geniş bilgi-tecrübe sahibi uzman yöneticilerimiz, müşterilerimize kendi bireysel-özel durumlarına göre en uygun danışmanlık ve çözüm önerileriyle yardımcı olmaktadır. Sürekli gelişen ve dünya standartlarında bir kuruluş haline gelmek için, işimizin tüm safhalarında tüm sistemlerin iyileştirilmesi için varız. Hedefimize ulaşabilmemiz için ileri görüşlü ortalıklara ihtiyacımız var.

Takımımızın içinde olan herkesin gelişmesini sağlamaya kararlıyız. Bu, çalışanlarımızın mesleki niteliklerinin yükselmesi, yeniliklerin öğrenilmesi ve devamlı gelişme için tam işbaşı eğitimine erişiminin yanı sıra yeni fırsatlara imkân sağlanması anlamına gelmektedir.

Soytex Türkiye merkez ofisi Bursa’da yer almaktadır. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.